Informace pro účastníky konference

konferenční poplatek

Celá konference - 1000 Kč | Víkend - 900 Kč | Jednodenní vstupné 300 Kč

Poplatek je snížený díky podpoře Nadačního fondu Credo.


Ubytování

Ve vlastních stanech ve stanovém městečku v areálu kláštera a je zahrnuto v konferenčním poplatku. K dispozici budou toalety (v přízemí kláštera a mobilní WC) a také sprchový kontejner.

Ačkoliv setkání probíhá v srpnu, doporučujeme si pro jistou přibalit dostatek teplého oblečení, neboť noci už mohou být chladnější.

Pokud pro vás stanování není vhodnou alternativou, je možné se ubytovat v penzionech, kterých je v okolí dostatek (Unhošť a okolí) a na setkání dojíždět.

V prostoru zázemí ve stanovém městečku bude k dispozici várnice s horkou vodou a je zde možnost nabíjení mobilních telefonů. 

Prosím berte v potaz, že na konferenci, ani ve stanovém městečku není dovoleno mít sebou pejsky. Moc děkujeme za pochopení!

Stravování

Snídaně z vlatních zásob, v zázemí kempového městečka bude várnice s horkou vodou.

Obědy lze objednat jak od externího dodavatele, tak se lze stravovat v bistru o. Filipa, kde je možnost zakoupit i večeři. Strava musí být zaplacena předem, jinak nebude objednána.

Nejbližší obchod je vzdálen cca 1,5 km v Červeném Újezdu, kde je možné dokoupit zásoby, obchodní centrum Zličín je dostupné autem do 10 minut.

Program pro děti a mládež

Paralelní program pro děti od 6 let probíhá během ranní přednášky, kázání v průběhu mše svaté a odpoledních workshopu. Areál kláštera poskytuje dostatek prostoru pro hry, proto svým dětem určitě přibalte míč, stolní hry, líný tenis apod. Berte prosím v potaz, že po celou dobu setkání budou děti vaší zodpovědností.

Pro mládež jsme rovněž připravili program, který bude probíhat paralelně s hlavním programem, kromě toho večerního, jenž bude společný. I zde berte, prosím, v potaz, že během setkání jsou děti vaší zodpovědností. 

Doprava

Auto

Pokud nepojedete pomoí GPS souřadnicí, dejte pozor na fakt, že existuje obec Hájek u Prahy. Klášter Hájek je však samostatný objekt ležící poblíž Červeného Újezda. Doporučujeme si cestu předem pozorně nastudovat. Parkování je zajištěno v areálu kláštera.

Autobus

Z Prahy do Hájku se můžete dostat autobusem č. 307 ze stanice metra Zličín. Z autobusové zastávky Červený Újezd je to do Hájku cca 1,5 km. Přesné časy odjezdů a příjezdů naleznete na stránkách dopravního podniku města Prahy.

Jak nakládáme s Vašimi osobními údaji

Při vyplňování online přihlášky a při registraci na místě konání setkání zadaváte svoje osobní údaje. Jejich rozsah, využití a zpracování je popsán níže.

Osobní údaje, které zpracováváme

 - Jméno, příjmení, věk, e-mail, telefonní číslo a město, ze kterého přijíždíte

Tyto osobní údaje jsou nutné pro administraci účastníků konference a k identifikaci plateb. Věk je orientační a slouží nám k přípravě programu pro různe věkové kategorie (děti, mládež, dospělé).

 - Fotografie a zvukové záznamy

Během setkání pořizujeme fotografie a zvukové zázamy z některých částí setkání. Hlavním účelem je prezentace na webových stránkách a zachovávání historie konference New Dawn (Nové Svítání) v České republice. Při registraci na konferenci můžete souhlasit s prezentací pořízených fotografií na našich webových stránkách, pro účely marketingu a šíření na sociálních sítích. Pokud nebudete souhlasit s prezentací a jste snadno identifikovatelní na některé z veřejných fotografií, můžete nás kontaktovat a my takovou fotku odstraníme z veřejné části webu a nebudeme ji dále šířít ani zpracovávat.

Všechny fotografie a zvukové záznamy jsou chráněné autorským právem a tyto materiály není možné dále šířít nebo upravovat.

Doba uchování osobních údajů

Doba uložení Vašich osobních údajů činí maximálně 3 roky, pokud není stanoveno právním předpisem jinak.

Odvolání souhlasU

Souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostředníctvím emailu na náš kontaktní email. Změnu provedeme do 30 dnů.