Informace pro účastníky konference

konferenční poplatek & Strava

Celá konference - 1000 Kč | Víkend - 900 Kč | Jednodenní vstupné 300 Kč.

 • V konferenčním poplatku je zahrnuto ubytování ve stanovém městečku v areálu kláštera. Stravu je možné objednat přes přihlašovací formulář, cena bude automaticky přidána k celkové ceně za konferenci.

 • Konferenční poplatek je možné zaplatit až na místě, stravu je naopak nutné zaplatit předem, jinak nebude objednána.

 • Pokud by pro Vás byla účast kvůli nedostatkům financí problém, obraťte se, prosíme, na organizátory, kteří se budou snažit najít řešení.

 • Rodinám se 4 a více dětmi rádi nabídneme slevu na dětěch, pokud máte zájem, kontaktuje, prosíme, organizátory.

 • Storno poplatky:

  • před uzávěrkou přihlašování (čtvrtek 15. 8. 23:59) : 0,- Kč

  • po uzávěrce na základě domluvy (pokud to bude možné, vrátíme konferenční poplatek v celé výši).

  • Po uzávěrce přihlášek nebudeme moci vrátit poplatek za stravu, děkujeme za pochopení.

  • Z organizačních důvodů budeme moci vyřizovat storno poplatky po uzávěrce přihlašování až po skončení konference.

Poplatek je snížen díky podpoře Nadačního fondu Credo.

Stravování:

 • Obědy od externího dodavatele: oběd 130 Kč/porce (hlavní chod bez polévky)

 • Bistro o. Filipa: večeře 150 Kč/porce (polévka + hlavní chod). V obědové pauze bude bistro o. Filipa nabízet pokrmy dle denní nabídky, množství porcí však bude omezeno a nemusí uspokojit poptávku.

Jídelníček od externího dodavatele nabízí dvě varianty jídla denně, z toho jedno vegetariánské. Zakroužkovat variantu A nebo B pro jednotlivé dny budete moci v přihlášce.

Čtvrtek 22. 8. 2024

 • Varianta A: Kuřecí Kung pao se zeleninou a rýží (přirozeně bezlepkové)

 • Varianta B: Houbová omáčka - smetanová omáčka s hříbky a žampiony, špagety sypané parmazánem

Pátek 23. 8. 2024

 • Varianta A: Smažený sýr, vařené brambory, tatarská omáčka

 • Varianta B: Smetanový listový špenát, těstoviny penne sypané parmazánem

Sobota 24. 8. 2024

 • Varianta A: Boloňské špagety sypané sýrem

 • Varianta B: Cacio e Pepe - špagety s pepřovo-smetanovou omáčkou na víně a másle sypané parmazánem


Ubytování

Ve vlastních stanech ve stanovém městečku v areálu kláštera a je zahrnuto v konferenčním poplatku. K dispozici budou toalety (v přízemí kláštera a mobilní WC) a také sprchový kontejner.

Ačkoliv setkání probíhá v srpnu, doporučujeme si pro jistou přibalit dostatek teplého oblečení, neboť noci už mohou být chladnější.

Pokud pro vás stanování není vhodnou alternativou, je možné se ubytovat v penzionech, kterých je v okolí dostatek (Unhošť a okolí) a na setkání dojíždět.

V prostoru zázemí ve stanovém městečku bude k dispozici várnice s horkou vodou a je zde možnost nabíjení mobilních telefonů. 

Prosím berte v potaz, že na konferenci, ani ve stanovém městečku, není dovoleno mít sebou psy. Moc děkujeme za pochopení!

Stravování

Snídaně z vlastních zásob, v zázemí kempového městečka bude várnice s horkou vodou.

Obědy lze objednat u externího dodavatele, tak se lze stravovat v bistru o. Filipa, kde je možnost zakoupit večeři. Stravu je možné objednat pouze přes přihlášku a musí být zaplacena předem, jinak nebude objednána (viz info výše).

Nejbližší obchod je vzdálen cca 1,5 km v Červeném Újezdu, kde je možné dokoupit zásoby, obchodní centrum Zličín je dostupné autem do 10 minut.

Program pro děti a mládež

Paralelní program pro děti od 6 let probíhá během ranní přednášky, kázání v průběhu mše svaté a odpoledních workshopu. Areál kláštera poskytuje dostatek prostoru pro hry, proto svým dětem určitě přibalte míč, stolní hry, líný tenis apod. Berte prosím v potaz, že po celou dobu setkání budou děti vaší zodpovědností.

Pro mládež jsme rovněž připravili program, který bude probíhat paralelně s hlavním programem, kromě toho večerního, jenž bude společný. I zde berte, prosím, v potaz, že během setkání jsou děti vaší zodpovědností. 

Doprava

Auto

Pokud nepojedete pomocí GPS souřadnicí, dejte pozor na fakt, že existuje obec Hájek u Prahy. Klášter Hájek je však samostatný objekt ležící poblíž Červeného Újezda. Doporučujeme si cestu předem pozorně nastudovat. Parkování je zajištěno v areálu kláštera.

Autobus

Z Prahy do Hájku se můžete dostat autobusem č. 307 ze stanice metra Zličín. Z autobusové zastávky Červený Újezd je to do Hájku cca 1,5 km. Přesné časy odjezdů a příjezdů naleznete na stránkách dopravního podniku města Prahy.

Jak nakládáme s Vašimi osobními údaji

Při vyplňování online přihlášky a při registraci na místě konání setkání zadaváte svoje osobní údaje. Jejich rozsah, využití a zpracování je popsán níže.

Osobní údaje, které zpracováváme

 - Jméno, příjmení, věk, e-mail, telefonní číslo a město, ze kterého přijíždíte

Tyto osobní údaje jsou nutné pro administraci účastníků konference a k identifikaci plateb. Věk je orientační a slouží nám k přípravě programu pro různe věkové kategorie (děti, mládež, dospělé).

 - Fotografie a zvukové záznamy

Během setkání pořizujeme fotografie a zvukové zázamy z některých částí setkání. Hlavním účelem je prezentace na webových stránkách a zachovávání historie konference New Dawn (Nové Svítání) v České republice. Při registraci na konferenci můžete souhlasit s prezentací pořízených fotografií na našich webových stránkách, pro účely marketingu a šíření na sociálních sítích. Pokud nebudete souhlasit s prezentací a jste snadno identifikovatelní na některé z veřejných fotografií, můžete nás kontaktovat a my takovou fotku odstraníme z veřejné části webu a nebudeme ji dále šířít ani zpracovávat.

Všechny fotografie a zvukové záznamy jsou chráněné autorským právem a tyto materiály není možné dále šířít nebo upravovat.

Doba uchování osobních údajů

Doba uložení Vašich osobních údajů činí maximálně 3 roky, pokud není stanoveno právním předpisem jinak.

Odvolání souhlasU

Souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostředníctvím emailu na náš kontaktní email. Změnu provedeme do 30 dnů.