Languages

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Program setkání

Změna programu vyhrazena.

 

Letošními hosty budou: o.Petr Beneš, o. Filip Rathouský OFM, o.Karol Matlok MIC, o. Miloš Kolovratník, o. Antonín Příkaský O. Carm., Enda Devine (UK), Zdeněk Papoušek (senátor za KDU-ČSL) a další...

 

Středa 22. 8. 2018
Památka Panny Marie Královny

13:00 - 17:00 Registrace
17:00 - 18:00 Mše svatá
18:00 - 19:30 Večeře + osobní volno, registrace
19:30 - 20:00 Chvály + úvodní slovo
20:00 - 21:30 Přednáška - o. Karol Matlok MIC

 

Nahoru

 

Změna programu vyhrazena.

 

 

Čtvrtek 23. 8. 2018

08:45 - 09:30 Ranní modlitba (Denní modlitba církve) + chvály
09:30 - 10:30 Přednáška - o. Petr Beneš
Program pro děti / Program pro mládež
10:30 - 11:00 Přestávka
11:00 - 12:30 Mše svatá
Katecheze dětí během kázání
12:30 - 14:00 Oběd + osobní volno
14:00 - 14:30 Růženec - Loretánská kaple
14:30 - 17:30 Přímluvná modlitba / adorace – hlavní stan
14:30 - 15:45 Workshop I. - Helena Johnová & o. Petr Beneš
(Jeunesse Lumière) - nádvoří
Program pro děti / Program pro mládež
16:00 - 17:30 Workshop II. - Peter Krajniak (SK) - nádvoří
Program pro mládež
17:30 - 19:00 Večeře + osobní volno
Hry pro děti
19:00 - 19:30 Chvály
19:30 - 20:30 Přednáška - o. Miloš Kolovratník
20:30 - 21:30 Svátost smíření + moderovaná adorace na nádvoří
22:00 - 07:00 Celonoční adorace - Loretánská kaple

 

Nahoru

 

Změna programu vyhrazena.

 



Program setkání



Pátek 24. 8. 2018

08:45 - 09:30 Ranní modlitba (Denní modlitba církve) + chvály
09:30 - 10:30 Přednáška - MUDr. Daniela Hrtúsová (SK)
Program pro děti / Program pro mládež
10:30 - 11:00 Přestávka
11:00 - 12:30 Mše svatá
Katecheze pro děti během kázání
12:30 - 14:00 Oběd + osobní volno
14:00 - 14:30 Korunka k Božímu milosrdenství - Loretánská kaple
14:30 - 17:30 Přímluvná modlitba / adorace – hlavní stan
14:30 - 15:45 Workshop III. - Helena Johnová & o. Petr Beneš
(Jeunesse Lumière) - nádvoří
Program pro děti / Program pro mládež
16:00 - 17:30 Workshop IV. - Enda Devine (UK) - nádvoří
Program pro mládež
17:30 - 19:00 Večeře + osobní volno
Hry pro děti
19:00 - 19:30 Chvály
19:30 - 21:00 Přednáška + modlitba za uzdravení
vede o. Antonín Příkaský O.Carm
22:00 - 07:00 Celonoční adorace - Loretánská kaple

 

Nahoru

 

Změna programu vyhrazena.

 


Program setkání

 

Sobota 25. 8. 2018

08:30 - 09:00 Chvály
09:00 - 09:45 Přednáška - Modlitba za město - vede Enda Devine (UK)
Program pro děti / Program pro mládež
09:45 - 10:45 Přesun k 19. kapli hájecké poutní cesty
10:45 - 11:30 Procesí se sochou Panny Marie do hlavního stanu
11:30 - 13:00 Mše svatá
Katecheze pro děti během kázání
13:00 - 14:00 Oběd + osobní volno
14:00 - 14:30 Růženec - Loretánská kaple
14:30 - 17:30 Přímluvná modlitba / adorace – hlavní stan
14:30 - 15:45 Workshop V. - Dana Vašáková - nádvoří
Program pro děti / Program pro mládež
16:00 - 17:30 Workshop VI. - Zdeněk Papoušek
(senátor KDU-ČSL) - nádvoří
Program pro mládež
17:30 - 19:00 Večeře + osobní volno
Hry pro děti
19:00 - 19:30 Chvály
19:30 - 21:30 Modlitba za vylití Ducha Svatého - vede o. Petr Beneš
22:00 - 07:00 Celonoční adorace - Loretánská kaple

 

Nahoru

 

Změna programu vyhrazena.

 






Program setkání

Neděle 26. 8. 2018

08:45 - 09:30 Ranní modlitba (Denní modlitba církve) + chvály
09:30 - 10:30 Přednáška - o. Filip Rathouský OFM
Program pro děti / Program pro mládež
10:30 - 11:00 Přestávka
11:00 - 12:30 Mše svatá
Katecheze pro děti během kázání


Změna programu vyhrazena.

 

 

Nahoru