Languages

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Informace pro účastníky

Účastnický poplatek*

  Celá konferenceVíkendový vstup
Dospělý 1 200 Kč 800 Kč
Student 800 Kč 500 Kč
Dítě do 15 let 300 Kč 150 Kč
Dítě do 5 let zdarma

Vzhledem k tomu, že účastnické poplatky nepokryjí všechny náklady setkání, budeme vám vděční za jakýkoliv finanční dar. V případě potřeby můžeme vystavit daňový doklad na spolek New Dawn CZ z.s.

Účastnický poplatek zasílejte na číslo účtu 2601443412 / 2010. Do zprávy pro příjemce je nutné uvést vaše jméno/jména.

Poplatek prosíme uhraďte nejpozději do 15. srpna 2018. Jestliže jej uhradíte po uzávěrce, předložte prosíme u registrace doklad o zaplacení.

* Nechtěli bychom, aby cena byla pro někoho překážkou účasti. V takovém případě prosíme o kontakt. Věříme, že společně nalezneme řešení.

 

Ubytování

Ve vlastních stanech ve stanovém městečku v areálu kláštera. K dispozici budou toalety a sprcha. Ačkoliv setkání probíhá v srpnu, doporučujeme si pro jistou přibalit dostatek teplého oblečení, neboť noci už mohou být chladnější.

Pokud pro vás stanování není vhodnou alternativou, je možné se ubytovat v penzionech, kterých je v okolí dostatek (Unhošť a okolí) a na setkání dojíždět.

Stanové městečko

 

Stravování

Snídaně a večeře z vlastních zásob, k dispozici bude rychlovarná konvice.

Obědy (druhý chod) lze objednat (čtvrtek – sobota) celkem za 250 Kč/osoba.

Abychom chránili životní prostředí, bylo by dobré si vzít ešus, hrneček a příbor. Nejbližší obchod je vzdálen cca 1,5 km v Červeném Újezdu, kde je možné dokoupit zásoby.

 

Program pro děti

Na letošní rok jsme připravili paralelní program pro děti (od 6 let), který bude probíhat během ranní přednášky a jednoho odpoledního workshopu. Během kázání v průběhu mše svaté budou mít děti možnost katecheze.

Během večerního volna organizátoři rádi připraví hry pro děti, pokud bude o takový program zájem.

Areál kláštera poskytuje dostatek prostoru pro hry, proto svým dětem určitě přibalte míč, stolní hry, líný tenis apod.

Berte prosím v potaz, že po celou dobu setkání budou děti vaší zodpovědností.

 

Program pro mládež

Pro mládež jsme rovněž připravili program, který bude probíhat ve stejném čase, jako dětský, tedy během ranní přednášky a odpoledního workshopu.

 

Doprava aneb kudy k nám

Auto

Pokud se na místo vydáte autem s pomocí GPSky, zadejte si souřadnice: 50° 4' 5.495" N, 14° 11' 10.024" E (viz Kontakt).

Dejte si pozor na fakt, že existuje obec Hájek u Prahy. Klášter Hájek je však samostatný objekt ležící poblíž Červeného Újezda, proto jestli používáte mapu, doporučujeme si cestu předem pozorně nastudovat. Parkování je zajištěno v areálu kláštera.

 

Autobus

Z Prahy do Hájku se můžete dostat autobusem č. 307 ze stanice metra Zličín. Z autobusové zastávky Červený Újezd je to do Hájku cca 1,5 km. Přesné časy odjezdů a příjezdů naleznete na stránkách dopravního podniku města Prahy http://www.dpp.cz


Nahoru