Languages

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Hosté setkání 2019

O. Petr Beneš

farář v brněnských Židenicích, člen vedoucího týmu i spolku New Dawn CZ. Pro svou schopnost předávat hluboká sdělení s nadhledem a humorem sobě vlastním, je oblíbeným mluvčím. Je také mj. vedoucím dětské charismatické konference v Brně.

Jeff Scaldwell

bývalý protestantský pastor, nyní vede službu Father's House Europe a semináře zaměřené na Boží lásku a Boží otcovské srdce. Byl hlavním hostem charismatické konference v Brně v r. 2016.

Gary Stephens

trvalý jáhen, od r. 2018 vedoucím katolické charismatické konference New Dawn pořádané v anglickém Walsinghamu.

P. Šebestián Smrčina OFM

františkán a farář v Moravské Třebové. Kromě služby ve farnosti a komunitě bratří, se věnuje lidem na okraji společnosti a bezdomovcům. Mnozí z těchto lidí našli v klášteře domov. Za tuto činnost mu byla udělena cena Laskavec Nadace Karla Janečka.

P. Dominik Markoš

farář ze slovenské Sliače. V rámci evangelizace cestuje po celém světě.

P. Karol Matlok MIC

pochází z Polska, v naší zemi působí v kongregaci Mariánů v pražské Hostivaři. Zapálený misionář, jehož srdce hoří pro obnovu v Duchu svatém.

Enda Devine

laický misinonář původem z Irska, nyní žije v Londýně, za který se aktivně modlí v rámci Prayer for a City. Je také vedoucím Westminster Charismatic Day of a Renewal.

Peter Krajniak

aktivní laik ze slovenského Martina. Během těžké nemoci prožil „druhé“ obrácení, nyní se věnuje jako nemocniční kaplan nemocným, slouží také přímluvnou modlitbou.


Nahoru