Languages

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Hosté setkání 2019

O. Petr Beneš

farář v brněnských Židenicích, člen vedoucího týmu i spolku New Dawn CZ. Pro svou schopnost předávat hluboká sdělení s nadhledem a humorem sobě vlastním, je oblíbeným mluvčím. Je také mj. vedoucím dětské charismatické konference v Brně.

Pavol Strežo

katolický laik, s manželkou Jankou a třemi dětmi bydlí v Dolním Kubíně. Je vedoucím Společenství Nové Evangelizace (SNE) a jeho ústředními tématy jsou Boží Otcovská láska, Boží království na zemi a smíření v rámci různých křesťanských denominací. Vede duchovní obnovy a semináře Otcovo Srdce na Slovensku i v Čechách.

Gary Stephens

je představený komunity Kníže Pokoje (Prince of Peace) v anglickém Liverpoolu a vedoucím konference New Dawn ve Walsinghamu. Přednáší na konferencích jak v Anglii, tak v zahraničí. Je také zapojen do duchovní služby ve vězení. Je ženatý a má sedm dětí.

P. Šebestián Smrčina OFM

františkán a farář v Moravské Třebové. Kromě služby ve farnosti a komunitě bratří, se věnuje lidem na okraji společnosti a bezdomovcům. Mnozí z těchto lidí našli v klášteře domov. Za tuto činnost mu byla udělena cena Laskavec Nadace Karla Janečka.

P. Dominik Markoš

farář ze slovenské Sliače. V rámci evangelizace cestuje po celém světě.

P. Karol Matlok MIC

pochází z Polska, v naší zemi působí v kongregaci Mariánů v pražské Hostivaři. Zapálený misionář, jehož srdce hoří pro obnovu v Duchu svatém.

Enda Devine

laický misinonář původem z Irska, nyní žije v Londýně, za který se aktivně modlí v rámci Prayer for a City. Je také vedoucím Westminster Charismatic Day of a Renewal.

Peter Krajniak

aktivní laik ze slovenského Martina. Během těžké nemoci prožil „druhé“ obrácení, nyní se věnuje jako nemocniční kaplan nemocným, slouží také přímluvnou modlitbou.


Nahoru